O firmie

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k. jest polską firmą zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie szpitali oraz obiektów służby zdrowia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.

Realizujemy prace na obiektach remontowanych, jako nadbudowy oraz w charakterze zaprojektuj i wybuduj. Możemy pochwalić się kompleksowym wykonaniem obiektów szpitalnych na terenie całego kraju.

Realizujemy zadanie od projektu, przez fundamenty, konstrukcję, pełną infrastrukturę instalacyjną, aż po zabudowę i pełne wyposażenie w sprzęt medyczny, a także zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, w której skład wchodzą kierownicy i inżynierowie z branży budowlanej, instalacyjnej, teletechnicznej oraz specjalistów w dziedzinie sprzętu medycznego. Świadczymy także kompleksowe usługi serwisowe w zakresie budowlanym i instalacyjnym.
Jakość wykonywanych prac oraz zadowolenie użytkowników z zrealizowanych przez nas zadań jest naszym głównym celem.